صابون دستشویی

صابون دستشویی

صابون دستشویی

صابون دستشویی

صابون دستشویی

صابون دستشویی

صابون دستشویی

صابون دستشویی

صابون دستشویی

صابونهای دستشویی شرکت پارس گل نرگس دارای روغن نارگیل و گلیسیرین می باشد که باعث ایجاد نرمی و لطافت پوست میگردد .

اسانس به کار رفته در این نوع صابون ها تماماً از معتبر ترین تولید کنندگان اروپایی می باشد و به متعادل کردن چربی پوست کمک شایانی می کند .  برندهای صابون دستشویی شرکت پارس گل نرگس عبارتند از : آینا ، رویال و سیلا که به شرح زیر می باشند :

صابون دستشویی آینا ، بابسته بندی 5 قالبی در سلفون و در کارتن 24 بسته ای در رنگ های سفید ، صورتی ، آبی ، سبز ، زرد و بنفش با  اسانس های متنوع ، صابون دستشویی آینا با بسته بندی 3 قالبی در سلفون و در کارتن 48 بسته ای در رنگهای سفید ، صورتی ، آبی ، سبز ، زرد و بنفش با اسانس های مختلف عرضه می شود .

صابون دستشویی رویال با بسته بندی لفاف پلی استر ، کاغذ و واکس و هم چنین لایه محافظ داخلی کاغذی که مانع از تغییر شکل و از بین رفتن صابون می شود و این صابون در چهار رنگ سفید ، صورتی ،آبی ، و سبز بصورت هر 6 قالب صابون در یک بسته 6 عددی و در کارتن 12 بسته ای ارائه می گردد .

صابون دستشویی سیلا با بسته بندی 5 قالبی در سلفون و در کارتن 24 بسته ای در رنگهای سفید ، صورتی ، آبی ، سبز ، بنفش زرد با اسانس های متنوع ارائه می گردد .

صابون دستشویی آینا با بسته بندی تک قالبی بصورت  بسته بندی پیلوپک در سلفون مات ، صدفی در کارتن 96 عددی در 6 رنگ سفید ، آبی ، سبز ، زرد ،صورتی و بنفش با اسانس های مختلف ارائه می گردد