صابون حمام

صابون حمام

  1. صابونهای حمام شرکت پارس گل نرگس با برندهای آینا و گل نرگس ارائه می گردد .

صابون های برند گل نرگس با وزن 130 گرمی و درجعبه 6 قالبی با پوشش سلفون در کارتن 12 جعبه ای و تک قالبی با بسته بندی تک سلفونی در کارتن های 72 عددی عرضه می گردد .این نوع صابون با روغنهای حیوانی و گیاهی بهمراه روغن نارگیل با رنگ سبز تهیه می شوند .

  1. صابون های حمام آینا در پنج رنگ سبز ، آبی ، صورتی ، زرد و سفید در جعبه های 6 قالبی 125 گرمی با پوشش سلفون در کارتن 12 جعبه ای عرضه می گردد .خصوصیت خوب این نوع صابون بدلیل استفاده روغن نارگیل بیشتر نسبت به برند گل نرگس ( که 20 % روغن نارگیل دارد ) با عث افزایش کف کنندگی ، نرم کنندگی بیشتر پوست و دیر تمام شدن می گردد .
  2. صابونهای حمام و دستشوئی آینا گیاهی با عصاره آلوئه ورا : این صابون در اوزان 125 گرمی شش قالبی در جعبه و با پوشش سلفونی در کارتن 12 جعبه ای و 125 گرمی تکی با پوشش سلفونی در جعبه تکی با چاپ یووی ماتریکس در کارتن 72عددی و 75 گرمی تکی با پوشش سلفونی در جعبه تکی با چاپ یووی ماتریکس در کارتن 72 عددی به بازار عرضه می گردد .

صابون فوق بدلیل استفاده از عصاره آلوئه ورا دارای خواص بسیار مفیدی می باشد که از آن جمله می توان به : نقش مفیدی در درمان آکنه پوستی ، آفتاب سوختگی ، جلوگیری از ریزش مو ، مرطوب کننده پوست ، کاهش دهنده کشیدگی ، تسکین آلرژی و بالاخره تسکین دهنده بیشتر اختلالات پوستی ، اشاره نمود .

این صابون یکی از محصولاتی است که دارای سه خاصیت مصرفی بعنوان صابون حمام ، صابون دستشوئی و صابون گیاهی می باشد .